Nasze piaski filtracyjne pakujemy w duże worki tzw. BIG BAGi, które mogą pomieścić jednorazowo jedną tonę lub więcej. Posiadamy także pakowaczkę, dzięki której możemy pakować piaski w worki 25 kg, a nawet 10 kg. W tym wypadku operator zakłada worek wentylowy (papierowy) i worki trafiają na paletę. Dla większego zabezpieczenia podczas transportu zakładamy na małe worki kaptury termokurczliwe. I tak zabezpieczone worki trafiają do klienta. Cena oczywiście zależy od ilości zamówionych ton, dlatego nie podajemy standardowej ceny na za tonę. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych z podaniem ilości i charakterystyki poszukiwanego piasku z przeznaczeniem. Służymy pomocą w zakresie doboru odpowiednich piasków i żwirów. Jesteśmy specjalistami w zakresie kruszyw naturalnych używanych w procesach filtracyjnych. Zachęcamy także klientów detalicznych do kontaktu. Mamy przygotowane specjalne oferty sprzedażowe oraz serwis doradczy w zakresie doboru i wykorzystania piasków i żwirów naturalnych.
są złożami wiarygodnymi i przebadanymi. Posiadamy legalnie wydaną koncesję, która określa zasady i sposób eksploatacji, plany dotyczące rekultywacji wyrobiska, a także wszystkie elementy związane z oddziaływaniem na otaczające nas środowisko, w tym faunę i florę.
Przyznana nam koncesja zobowiązuje nas do przestrzegania wymagań w zakresie ochrony środowiska dotyczących wykonywania działalności objętej koncesją, które zostały zawarte w decyzji Wójta Gminy Łubiany o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na eksploatacji kruszywa naturalnego ze złoża „Biadacz”. Koncesja nie zwalnia nas od przestrzegania prawa ogólne, nie zawartego w dokumencie koncesyjnym. Dlatego jako świadomy przedsiębiorca, przestrzegamy innych wymagań, które są określone w prawie wodnym, geologicznym, górniczym, ochronie środowiska, a także ochronie gruntów rolnych i leśnych, ochronie przyrody, ustawie o odpadach oraz ustawie o odpadach wydobywczych. Niezwykle ważnym jest fakt, że teren wydobywczy znajduje się w obrębie terenu górniczego, nie będzie powiększany i jego wpływ na otoczenie naturalne jest znikomy. Teren wydobywczy będzie w przyszłości rekultywowany, także z elementów niewykorzystanych przez nas w procesie produkcji kruszywa. Mówimy tu masach skalnych i ziemnych oraz nadkładzie, który pojawia się w związku z przemieszczaniem wydobywanych kopalin ze złoża „Biadacz”. Zobacz do jakich zastosowań są wykorzystywane piaski filtracyjne z naszego złoża.